Blog Post

Hodinový manžel: Kde jej sehnat a co všechno umí?

Gallistl Interiéry 26 listopadu 0 Comments

Hodinový manžel je pro domácnost cennou pomocnou sílou. Ne všichni jsme se narodili s talentem na manuální práce a zručností v krvi a drobná výpomoc v domácnosti je potřeba častěji, než bychom chtěli. Nemusíme se stydět, když na něco prostě nestačíme nebo potřebujeme pomoc od někoho, kdo se ve věci vyzná a je schopný rychle identifikovat závadu a především – okamžitě ji opravit. A nejen to. Hodinoví manželé nám pomáhají zvládat i náročnější stavební práce, nabízejí pomocnou ruku při rekonstrukcích nebo statečně nahrazují instalatéry, elektrikáře i topenáře.

S čím vším takový hodinový manžel pomáhá?

Hodinový manžel zvládá vše od těch nejlehčích úkonů v domácnosti (které jsou však pro mnohé z nás překážkou), jako je přivrtání poliček, výměna sifonu, utáhnutí kapajícího kohoutku nebo opravení rozbitého termostatu až po náročnější úkony jako je sestavení nové skříně, pokládka nové dlažby nebo složitější instalatérské práce.

Opravy, úpravy, montáže, demontáže, utáhnout, povolit, vyměnit, zapravit, zkrátka práce všeho druhu. A velká část hodinových manželů je natolik flexibilní, že vám kromě běžných domácích a údržbářských činností pomůže i s pracemi na zahradě, různými stavebními úpravami, pokládkou podlah nebo třeba s tapetováním. Pomoc Hodinového manžela Český Krumlov můžete očekávat také v případě, že potřebujete sestavit kuchyň, nábytek do pokojů nebo novou postel.

Pokud žijete v domečku v Českém Krumlově nebo jeho okolí, anebo jste se rozhodli postavit novostavbu, hodinový manžel Český Krumlov vám může pomoci také se zámkovou dlažbou nebo postavením dobře vypadající a především praktické zahradní pergoly. Správní hodinový manžel by měl zvládnout širokou škálu různých domácích i odborných řemeslných prací.

Jak platím za hodinového manžela?

Většina hodinových manželů si účtuje sazbu na hodinu. Nebývá nijak vysoká, velká část řemeslných prací, které hodinoví manželé vykonávají, navíc nezabere příliš času. Setkat se můžete i se sazbou za úkon, to však nebývá tak časté.

Hodinový manžel z Českého Krumlova je tu od toho, aby vám vytrhnul takříkajíc trn z paty, když to nejvíce potřebujete. Je schopný zaskočit za jakéhokoliv odborného řemeslníka a pohotově pomoci všude, kde je třeba.

Kdy můžu hodinového manžela očekávat?

Každý hodinový manžel se vám bude snažit poskytnout nejbližší možný termín, nicméně asi nic člověku nezaručí, že se hodinový manžel dostaví ještě ten den. Samozřejmě to záleží na momentální vytíženosti hodinového manžela, ale každý správný řemeslník se vám bude snažit vyhovět (často i mimo svou klasickou pracovní dobu).

Proč právě hodinového manžela z Českého Krumlova?

Hodinový manžel neponechává nic náhodě a veškerý materiál potřebný pro práci sám obstará. Nemusíte tedy složitě shánět součástky do domu nebo bytu po hobbymarketech a doufat, že se vám podaří trefit tu, která bude pasovat hned napoprvé. Služba hodinového manžela vám ušetří bezpočet starostí a nervů.

A co je na hodinovém manželovi to nejlepší? Není potřeba doma mít jediný hřebík, natož drahou vrtačku nebo arzenál různých druhů klíčů. Hodinový manžel přijede se vším, co je k dané práci potřeba.

Hodinový manžel (na rozdíl od toho vlastního) po sobě uklidí a odnese nepořádek nadělaný při práci. Servis hodinového manžela proběhne se vším všudy, zkrátka tak, abyste vy měli co největší komfort.

Zákazníci si na službách hodinového manžela chválí hlavně to, jak lehce vše proběhne a oni nejsou nuceni se o nic starat. Hodinový manžel je tu nejen od toho, aby zbavil vaši domácnost nedostatků nebo pomohl s opravami, ale především proto, aby šetřil váš čas a námahu. A vy tak můžete svou energii vložit do mnohem příjemnějších věcí, než jsou únavné domácí práce!

Potřebujete i vy služby hodinového manžela v Českém Krumlově a jeho okolí? Napište nebo zavolejte a Hodinový manžel Český Krumlov k vám dorazí, jakmile to půjde!